Kennel dei Giotto - Chovatelská stanice dei Giotto -Allevamento dei Giotto

Úspěchy naší chovné stanice

25.05.2011 08:28

Poslední víkendy byly plné kynologických akcí, kterých jsme se účastnili přímo my s našimi psi nebo na nich byly účastni dnes již jednoletí pejsci z našeho posledního vrhu. Tímto bych jim a jejich pánečkům chtěl poblahopřát k dosaženým výsledkům, ze kterých máme rovnež velkou radost.

Fenka Borgia se svoji paničkou p. Literákovou úspěšně absovovala v sobotu 7.5. Dunajovické Derby v první ceně s umístěním na čelních místech. A v neděli 8.5. se zúčastnili klubové výstavy na Konopišti s výsledkem v1, CAJC.

Pes Baggio se svým majitelem p. Janíkem se zúčastnil 8.5. rovněž klubové výstavy na Konopišti s výsledkem v1, CAJC. A v sobotu 14.5. jsme se potkali na mezinárodní výstavě v Bratislavě DuoDanube 2011, kde vyhrál třídu mladých v1, CAJC.

Oběma pejskům a jejich pánečkům ještě jednou blahopřejeme a přejeme hodně úspěchu na budoucích akcích.

My jsme s naším psem Argem alias Benem absolvovali sobotu i neděli na DuoDanube 2011 a výsledky najdete uvedeny u Bena v sekci naši psi. Ben je již zkušený výstavní matador a tímto si udělal nádherné ukončení hlavní výstavní činnosti a nyní již budeme pouze papírově vyřizovat k Českému šampionovi Slovenského a Inter šampiona. Ben jako již tradičně úspěšně po oba dva dny propagoval plemeno Italský ohař a zaujal mnoho lidi, jak profesionálů, tak laiků. Po této akci jsme pořídili společnou fotografii našich Interšampionů, jako hezkou tečku za jejich hlavní výstavní kariérou.

 

Kontakt

dei Giotto

giotto@email.cz

Ing. Pavel Kyša
Malá Amerika 228
683 52 Šaratice, CZ

+420 731 145 075

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode